شاه کلید پول درآوردن از اینستاگرام

هنگامی که درک کنیم و بپذیریم که ما همه چیز را نمی دانیم و دانای کل نیستیم، آنگاه است که اولین قدم را به سوی موفقیت برداشته ایم.

استیون ایوانز

شاید اگر روزی به ما می گفتند که می توان در خانه و فقط با داشتن یک گوشی موبایل درآمد میلیونی داشت، باورمان نمی شد و فکر میکردیم که چنین چیزی غیر ممکن است. اما امروز همه ما با چشم خودمان دیده ایم که افرادی از طریق اینستاگرام روزانه میلیونها تومان درآمد دارند. حالا کسب درآمدهای میلیونی و حتی میلیاردی از اینستاگرام نه تنها برای ما باور کردنی است بلکه احتمالا خودمان هم تمایل داریم که چنین درآمدهایی را تجربه کنیم. شاید همین حالا هم با جستجو برای دانلود کتاب کسب درآمد از اینستاگرام به این صفحه رسیده باشید.

شاید عجیب ترین تضاد انسان امروزی این باشد که ثروت و رفاه را می خواهد اما حاضر نیست برای بدست آوردنش وقت یا هزینه ای صرف کند.

آماندا هاکینگ

اما واقعا چطور می توان در اینستاگرام موفق شد و از آن درآمد داشت؟

من یک مترجم و معلم زبان انگلیسی هستم و در ابتدا اذعان می کنم که فعالیت زیادی در شبکه های اجتماعی ندارم. اما کتابی که ترجمه کرده ام را شخصی نوشته است که چندین صفحه اینستاگرام با بیش از یک میلیون کاربر دارد.من مدت زیادی در سایتهای مطرح جهان جستجو کردم و از میان همه کتابهایی که در خصوص کسب درآمد از اینستاگرام پیدا کردم، کتابی با عنوان The Key to Making Money on Instagram که Dave Wells نوشته بود نظرم را جلب کرد. در مورد این کتاب نقدهای بسیار مثبتی نوشته شده و یکی از کتابهای پرفروش آمازون بود که میلیونها نفر آن را خریده بودند. پس از اطمینان از انتخابم، دست به کار شدم و این کتاب را ترجمه و پس از اخذ مجوزهای لازم با کمک انتشارات عصر بصیرت چاپ کردم. برای دیدن مشخصات کتاب در سایت کتابخانه ملی ایران، می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

دیو ولز کیست؟

دیو ولز یک کارآفرین اینترنتی اهل آمریکا است که از خانه و در سراسر جهان کار می کند. او مالک و گرداننده مجموعه ای از صفحات رسانه های اجتماعی با میلیون ها کاربر، چندین فروشگاه اینترنتی و کسب و کارهای مشاوره  است. می توان دیو ولز را یکی از موفق ترین افراد در اینستاگرام دانست که توانسته است به بهترین شکل از این رسانه اجتماعی استفاده و کسب درآمد کند.

در این کتاب چه چیزی هایی مطرح شده اند؟

 • ساز و کار کسب درآمد از اینستاگرام و سبک پولسازی از آن چگونه است؟
 • بهترین موضوع برای ساختن یک صفحه چیست و چطور باید موضوعی انتخاب کنیم که از محبوبیت و رشد آن اطمینان داشته باشیم؟
 • چطور یک نام کاربری مناسب برای صفحه خود انتخاب کنیم که کمترین احتمال ساخت صفحات فیک وجود داشته باشد و دیگران نتوانند از نام و برند ما سوء استفاده کنند؟
 • چطور اولین دنبال کنندگان را بدست بیاوریم؟ چه راه هایی وجود دارند که به سرعت اولین 10 هزار دنبال کننده خود را بدست بیاوریم؟ بعد از آن پیج چگونه رشد میکند؟
 • خرید و فروش تبلیغات چیست؟ آیا باید برای گسترش تعداد دنبال کنندگان خود در صفحات دیگران تبلیغ بخریم؟ مناسب ترین صفحات و زمان برای این کار کدام هستند؟
 • تبادل دنبال کنندگان چیست  و چطور انجام می شود؟ تبادل چه زمانی به نفع دوطرف است و کی به دوطرف آسیب می رساند؟
 • چطور وقتی یک صفحه موفق داریم از آن کسب درآمد کنیم؟ آیا باید به عدد خاصی از دنبال کنندگان برسیم؟ به جز فروش تبلیغات چه راههایی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارند؟
 • چطور فرآیند فروش تبلیغات را کاملا خودکار کنیم؟
 • چکار کنیم که از یک صفحه موفق، یک امپراتوری از صفحات دیگر به وجود بیاوریم؟
 • آیا پیجمان را بفروشیم؟ چرا نباید هیچ وقت این کار را انجام دهیم؟
 • چطور از خودمان در مقابل دزدها و کلاهبرداران  اینترنتی محافظت کنیم؟
 • و بسیاری نکات مهم دیگر…

این کتاب به دو صورت چاپی و الکترونیکی برای شما قابل دسترس است.

نسخه  چاپی کتاب از طریق پست پیشتاز و در حدود یک هفته در سراسر ایران قابل تحویل می باشد.

نسخه PDF کتاب بلافاصله پس از پرداخت قابل دانلود است.

تا کنون صدها نفر نسخه های کاغذی و الکترونیکی این کتاب را خریداری نموده اند که در ادامه نظرات برخی از این کاربران را مشاهده می کنید.

 

با توجه به بازتاب جهانی نسخه انگلیسی این کتاب و همینطور نظرات کاربرانی که نسخه ترجمه شده این کتاب را از من خریداری نموده اند، اطمینان دارم که شما هم این کتاب را مفید خواهید یافت و شما را راضی خواهد کرد. اما با این وجود تضمین میکنم در صورتی که از خرید خود رضایت نداشته باشید، بلافاصله پس از دریافت درخواست و عودت کتاب، تمام هزینه پرداخت شده را عیناً به حسابتان برگردانم. با این ضمانت می توانید با خیال راحت خرید کنید و اطمینان داشته باشید که پولتان را در جای امنی صرف می کنید.


هم اکنون به مناسبت شروع فروش ویژه فرصت دارید تا نسخه الکترونیکی کتاب را با چهل درصد تخفیف دانلود نمائید، پس از پایان زمان تخفیف قیمت به حالت عادی برخواهد گشت 

bigtheme