گرامر کنکور
گرامر کنکور

دوره آموزشی گرامر کنکور

سلام. خیلی خوش آمدید. در کنکور سالهای گذشته در هر پنج گروه آزمایشی درس زبان انگلیسی به طور میانگین در بردارنده 6 یا 7 سوال با موضوع گرامر بوده است. در جدول زیر تعداد و درصد سوالات گرامر کنکور در کنکور نظام جدید سالهای گذشته مشخص شده است.

گرامر کنکور

همانطور که مشاهده می کنید، به طور میانگین حدود 24 درصد از کل سوالات درس زبان انگلیسی در کنکور به موضوع گرامر اختصاص یافته اند. این در حالی است که مبحث گرامر برخلاف مباحثی مانند واژگان، Cloze Test و Reading بسیار ساده تر بوده و می توان با اندکی تلاش این موارد را در کوتاه ترین زمان ممکن فرا گرفت. فرمولی بودن این دسته از سوالات به شما کمک می کند که حتی اگر در درس زبان انگلیسی ضعیف هم باشید بتوانید به درصد قابل توجهی از سوالات این درس پاسخ دهید و رتبه بهتری نسبت به تعداد بسیار زیادی از داوطلبان که این درس را پاسخ نمی دهند کسب کنید.

اما چطور می توان مبحث گرامر زبان انگلیسی کنکور را یاد گرفت؟

بررسی محتوای کتب درسی سالهای دهم، یازدهم و دوازدهم نشان می دهد که در این 3 پایه تنها 24 مورد گرامری مورد بحث قرار گرفته است که می توان این موراد را در 16 جلسه آموزشی فرا گرفت.

برای ترم حاضر ( ترم دوم سال تحصیلی 1399-1400) یک دوره آموزشی 16 هفته ای را برای شما آماده کرده ام که در آن تمامی مباحث گرامری کنکور را آموزش داده و تکنیک های تست زنی مربوط به این مباحث را نیز مورد بررسی خواهیم داد. لطفاً نگاهی به جدول زیر بیاندازید:

با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی آموزشگاه ها، این دوره آموزشی به صورت آنلاین همزمان (در Adobe Connect) برگزار میگردد و هر جلسه شامل موارد زیر خواهد بود. اما به محض امکان برگزاری حضوری کلاسها، دانش آموزانی که تمایل داشته باشند می توانند به صورت فیزیکی در کلاس شرکت کنند.

برای ثبت نام رایگان در جلسه اول کلاس لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید. در صورتی که سوالی دارید می توانید از طریق شماره 09162117286 با من تماس بگیرید.

ثبت نام دوره آموزشی گرامر کنکور:

    bigtheme