دانلود نمونه سوال ترم دوم زبان یازدهم

سلام، به سایت من خوش آمدید. اگر در جستجوی دانلود نمونه سوال ترم دوم زبان یازدهم هستید، در این مطلب از سایت تعداد 215 نمونه سوال زبان انگلیسی یازدهم برای دانلود جمع آوری کرده ام که شامل ده ها نمونه سوال ترم دوم زبان یازدهم (خرداد ماه) نیز هستند.

تذکر: دانلود این پکیج نمونه سوال فقط برای دبیران محترم مجاز است، لطفا دانش آموزان محترم دانلود نکنند.

کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم دارای 3 درس است و در مجموعه نمونه سوال زبان انگلیسی یازدهم که برای دانلود در اختیار شما قرار گرفته است، تعداد 215 نمونه سوال از درسهای مختلف کتاب زبان انگلیسی یازدهم، برای ترمهای اول و دوم قرار داده شده است.

این نمونه سوالات از بهترین مدرسان زبان کشور جمع آوری شده و تمامی بخشهای کتاب زبان انگلیسی یازدهم را پوشش می دهند. تاکنون صدها نفر این مجموعه نمونه سوالات زبان انگلیسی یازدهم را دانلود نموده اند.

دانلود نمونه سوال ترم دوم زبان یازدهم

دانلود نمونه سوال ترم دوم زبان یازدهم

نظرات برخی از کاربران:

 

یک بار برای همیشه! 215 نمونه سوال زبان انگلیسی یازدهم در یک فایل

در تخفیف ویژه به مناسبت نهمین سالروز تاسیس سایت، تمام محصولات با ۶۷ درصد تخفیف قابل دانلود می باشند.

هم اکنون می توانید 215 نمونه سوال زبان انگلیسی یازدهم را با قیمت

90،000 تومان 29،999 تومان

دانلود نمایید.

حجم فایل: 100 مگابایت

با توجه به نظرات کاربرانی که دانلود نمونه سوال ترم دوم زبان یازدهم را جستجو و  این پکیج را دریافت نموده اند، اطمینان دارم که شما هم آن را مفید خواهید یافت و شما را راضی خواهد کرد. اما با این وجود تضمین میکنم در صورتی که از خرید خود رضایت نداشته باشید، بلافاصله پس از دریافت درخواست، تمام هزینه پرداخت شده را عیناً به حسابتان برگردانم. با این ضمانت می توانید با خیال راحت خرید کنید و اطمینان داشته باشید که پولتان را در جای امنی صرف می کنید و از دانلود نمونه سوال ترم دوم زبان یازدهم راضی خواهید بود.

 

bigtheme