دانلود نمونه سوال درس اول زبان دوازدهم
دانلود نمونه سوال درس اول زبان دوازدهم

دانلود نمونه سوال درس اول زبان دوازدهم

سلام، به سایت من خوش آمدید. به دنبال دانلود نمونه سوال درس اول زبان دوازدهم می گردید؟ در این مطلب از سایت آموزش زبان انگلیسی توحیدی تعداد 150 نمونه سوال برای دانلود آماده کرده ام که شامل چندین نمونه سوال درس اول زبان دوازدهم هستند.

درس اول زبان انگلیسی دوازدهم در خصوص احترام به والدین و قدردانی کردن از آنهاست. این درس یکی از 3 درس کتاب زبان انگلیسی سال دوازدهم است که شامل مطالب زیادی می باشد. در مجموعه حاضر که برای دانلود در اختیار شما قرار گرفته است، تعداد 150 نمونه سوال از بخشهای مختلف کتاب زبان انگلیسی دوازدهم، برای نوبت اول و دوم قرار داده شده است.

دانلود نمونه سوال زبان دوازدهم

دانلود نمونه سوال زبان دوازدهم

این مجموعه سوالات از بهترین دبیران زبان انگلیسی کشور جمع آوری شده و تک تک بخشهای کتاب زبان انگلیسی دوازدهم را پوشش می دهند. تاکنون هزاران نفر این بسته از نمونه سوالات زبان انگلیسی دوازدهم را دانلود نموده اند.

نظرات برخی از کاربران:

 

150 نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم در یک فایل

در تخفیف ویژه به مناسبت نهمین سالروز تاسیس سایت، تمام محصولات با ۶۷ درصد تخفیف قابل دانلود می باشند.

هم اکنون می توانید 150 نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم را باقیمت

90،000 تومان 29،999 تومان

دانلود نمایید.

با توجه به نظرات کاربرانی که این پکیج را دانلود نموده اند، اطمینان دارم که شما هم آن را مفید خواهید یافت و شما را راضی خواهد کرد. اما با این وجود تضمین میکنم در صورتی که از خرید خود رضایت نداشته باشید، بلافاصله پس از دریافت درخواست، تمام هزینه پرداخت شده را عیناً به حسابتان برگردانم. با این ضمانت می توانید با خیال راحت خرید کنید و اطمینان داشته باشید که پولتان را در جای امنی صرف می کنید.

bigtheme