دانلود نمونه سوال conversation درس اول زبان دوازدهم
دانلود نمونه سوال conversation درس اول زبان دوازدهم

دانلود نمونه سوال conversation درس اول زبان دوازدهم

سلام، به سایت من خوش آمدید. به دنبال دانلود نمونه سوال Conversation درس اول زبان دوازدهم می گردید؟ در این مطلب از سایت آموزش زبان انگلیسی توحیدی تعداد 150 نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم برای دانلود تهیه کرده ام که شامل چندین دانلود نمونه سوال Conversation درس اول زبان دوازدهم نیز هستند.

قسمت Conversation شامل یک مکالمه در خصوص مرحوم دکتر محمد قریب است که بین یک دانش آموز بیمار و پرسستار اتفاق می افتد. این بخش حاوی واژگان و نکات گرامری مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرند.

دانلود نمونه سوال زبان دوازدهم

دانلود نمونه سوال زبان دوازدهم

این نمونه سوالات که شامل همه قسمتها، از جمله Conversation درس اول زبان انگلیسی دوازدهم هستند، از بهترین مدرسان زبان کشور جمع آوری شده و تمامی بخشهای کتاب زبان انگلیسی دوازدهم را پوشش می دهند. تاکنون صدها نفر این بسته از نمونه سوالات زبان انگلیسی دوازدهم را دانلود نموده اند.

نظرات برخی از کاربران:

 

150 نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم در یک فایل

در تخفیف ویژه به مناسبت نهمین سالروز تاسیس سایت، تمام محصولات با ۶۷ درصد تخفیف قابل دانلود می باشند.

هم اکنون می توانید 150 نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم را باقیمت

90،000 تومان 29،999 تومان

دانلود نمایید.

حجم فایل: 60 مگابایت

با توجه به نظرات کاربرانی که دانلود نمونه سوال conversation درس اول زبان دوازدهم را بررسی و این پکیج را دانلود نموده اند، اطمینان دارم که شما هم آن را مفید خواهید یافت و شما را راضی خواهد کرد. اما با این وجود تضمین میکنم در صورتی که از خرید خود رضایت نداشته باشید، بلافاصله پس از دریافت درخواست، تمام هزینه پرداخت شده را عیناً به حسابتان برگردانم. با این ضمانت می توانید با خیال راحت خرید کنید و اطمینان داشته باشید که پولتان را در جای امنی صرف می کنید.

 

bigtheme