دانلود تست زبان کنکور
دانلود تست زبان کنکور

دانلود 1000 تست زبان کنکور

سلام به سایت من خوش آمدید. اگر به دنبال دانلود 1000 تست زبان کنکور هستید ادامه این مطلب را مطالعه نمائید:

این پست در تاریخ 9 اسفندماه 1400 بروزرسانی (آپدیت) شد.

در این مطلب جزوه‌ای را برای دانلود قرار داده ام که تعداد 1000 تست زبان انگلیسی کنکور در بخش های مختلف در آن وجود دارد. این جزوه شامل 218 صفحه است و در ابتدا در کانال vision در اختیار عموم قرار گرفته است. حجم کلی این فایل PDF در حدود 3 مگابایت است . می توانید به سرعت آن را دانلود کنید.

چطور از این جزوه استفاده کنم؟

شاید برایتان سؤال باشد که چطور می توانید از این جزوه تست زبان کنکور با این تعداد تست استفاده کنید. شما به عنوان یک دانش آموز کنکوری باید این نکته در همه درسهای خود خصوصاً درس زبان انگلیسی رعایت کنید.  همیشه قبل از اینکه بخواهید شروع به فعالیت تست زنی نمایید با تمام مطالب کتاب درسی را به خوبی فرا گرفته باشید. گاهی اوقات دانش آموزانی را مشاهده میکنم که هنوز کتاب درسی را به خوبی مطالعه نکرده اند. آنها کلمات کتاب را درست حفظ نکرده اند، اما به دنبال روشهای تست زنی و جزوه تست و امثال آن می گردند.

باور کنید مهمترین منبع سوالات کنکور کتاب درسی شماست. اگر کتاب درسی را به خوبی فرا نگرفته باشید نخواهید توانست در تست زنی عملکرد خوبی داشته باشید. پس در ابتدا از اینکه مطالب کتاب درسی و کتاب کار را به خوبی فرا گرفته اید اطمینان حاصل کنید. پس از آن می توانید با دانلود 1000 تست زبان انگلیسی کنکور شروع به بررسی اطلاعات خود در پاسخگویی به سوالات درس زبان انگلیسی کنید. با یادگیری نکات تستی اطمینان حاصل کنید که هر سوالی که در کنکور مطرح شود می توانید به راحتی به آن پاسخ دهید. برایتان در درس و زندگی آرزوی پیروزی و سربلندی میکنم.

آنچه در این مجموعه آموزشی خواهید دید:

  • تعداد 1000 تست زبان انگلیسی کنکور (رایگان)
  • PDF کلیه لغات تمامی لغات زبان انگلیسی کنکور در کتابهای هفتم تا دوازدهم (غیر رایگان)

این مجموعه در قالب دو کتاب الکترونیکی با فرمت PDF ارائه شده و در تمام دستگاه های موبایل، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر قابل استفاده است.

 

من تضمین میکنم در صورتی که از خرید خود رضایت نداشته باشید، بلافاصله پس از دریافت درخواست شما هزینه پرداخت شده را به حسابتان برگردانم. با این ضمانت می توانید با خیال راحت خرید کنید و اطمینان داشته باشید که پولتان را در جای امنی صرف می کنید. من به اینکه شما این مجموعه را مفید خواهید یافت ایمان دارم، لیکن اگر احساس کردید که خریدتان شما را راضی نمی کند بدون هیچ گونه سوالی پولتان را به شما برگشت خواهم داد.


هم اکنون می توانید این فایل را با پرداخت مبلغ 9900 تومان دانلود نمایید. 

توجه: لیست واژگان کنکور که در مجموعه تست زبان کنکور ارائه شده است توسط اینجانب تهیه و تدوین شده است اما کتابچه تست زبان انگلیسی که در این پکیج عرضه شده است از تالیفات اینجانب نیست.

برای دیدن تستهای بیشتر و بررسی واژگان خود می توانید به این سایت مراجعه کنید.

bigtheme