متن صوتی تمرین صفحه 119 زبان دهم با ترجمه فارسی
متن صوتی تمرین صفحه 119 زبان دهم با ترجمه فارسی

متن صوتی تمرین صفحه 119 زبان دهم با ترجمه فارسی

سلام. به دنبال متن متن صوتی تمرین صفحه 119 می گردید؟ در این مطلب متن انگلیسی و فارسی فایل صوتی صفحه ۱۱۹ زبان دهم را برایتان آماده کرده ام.
توجه: دانش آموز عزیز، لطفا با خودتان صادق باشید… تمرینهای کتاب درسی برای این طراحی شده اند که شما دانش خود را به چالش کشیده و در صورتی که در جایی نیاز به مطالعه دارید به دنبال یادگیری بیشتر باشید، پس لطفا در ابتدا سعی کنید که خودتان تمرین را انجام دهید و در صورتی که نیاز به کمک بیشتر برای متن صوتی تمرین صفحه 119 زبان دهم داشتید از مطالب موجود در این صفحه استفاده کنید.

*****

It is very difficult to find your favorite food when you travel. Sometimes it is even difficult to find healthy food. Besides the prices of foods may be so high on the roads or in the airports. Long trips may make you tired and weak and this can increase the risk of illness. So you should eat well while you are travelling.

یافتن غذای مورد علاقه خود هنگام مسافرت بسیار دشوار است. حتی گاهی یافتن غذای سالم نیز دشوار است. علاوه بر این ممکن است قیمت غذاها در جاده ها یا فرودگاه ها بسیار بالا باشد. سفرهای طولانی ممکن است شما را خسته و ضعیف کند و این می تواند خطر بیماری را افزایش دهد. بنابراین در سفر باید خوب بخورید.

*****

همانطور که در بالا مشاهده کردید متن صوتی تمرین صفحه 119 زبان دهم با ترجمه فارسی را در اختیارتان قرار دادم، امیدوارم که مورد استفاده قرار گیرد. اگر نیاز به جواب سوالات صفحه 119 زبان دهم دارید می توانید به این صفحه مراجعه کنید. در صورتی که می خواهید به یک فایل صوتی دیگر در خصوص مسافرت گوش کنید هم این مطلب را پیشنهاد می دهم.

bigtheme