معنی فارسی متن صفحه 119 زبان دهم
معنی فارسی متن صفحه 119 زبان دهم

معنی فارسی متن صفحه 119 زبان دهم

سلام. خیلی خوش آمدید! به دنبال معنی فارسی متن صفحه 119 زبان دهم می گردید؟ در این مطلب متن تمرین صفحه ۱۱۹ را به فارسی برایتان ترجمه نموده ام. امیدوارم که برایتان مفید باشد.

توجه: دانش آموز عزیز، لطفا با خودتان صادق باشید… تمرینهای کتاب درسی برای این طراحی شده اند که شما دانش خود را به چالش کشیده و در صورتی که در جایی نیاز به مطالعه دارید به دنبال یادگیری بیشتر باشید، پس لطفا در ابتدا سعی کنید که خودتان تمرین را انجام دهید و در صورتی که نیاز به کمک بیشتر برای معنی فارسی متن صفحه 119 زبان دهم داشتید از مطالب موجود در این صفحه استفاده کنید.

******

You can prepare your own meals for your trip. Making your own meals may save time and money, and you know exactly what goes into everything you prepare. Vegetables and sandwiches are easy to make, so they are useful foods for short trips. For very long trips, you may buy food or eat in restaurants. Remember: you should not eat fast or junk food. Good food keeps you healthy and happy and you can enjoy every minute of your trip.

شما می توانید خودتان وعده های غذایی خود را برای سفرتان تهیه کنید. تهیه وعده های غذایی خود ممکن است باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شود و شما دقیقاً می دانید که در همه چیزهایی که تهیه می کنید چه چیزی به کار رفته است. سبزیجات و ساندویچ ها به راحتی درست می شوند ، بنابراین غذاهای مفیدی برای سفرهای کوتاه هستند. برای سفرهای بسیار طولانی ، ممکن است غذا بخرید یا در رستوران ها غذا بخورید. به یاد داشته باشید: شما نباید غذای فست فود یا هله هوله بخورید. غذای خوب شما را سالم و شاد نگه می دارد و می توانید از هر دقیقه سفر خود لذت ببرید.

******

برای مشاهده پاسخ تمرینهای صفحه 119 به این مطلب مراجعه فرمایید.

برای مشاهده متن فایل صوتی صفحه 119  به این مطلب مراجعه کنید.

اگر مایلید یک متن انگلیسی در مورد غذا در مسافرت بخوانید به این صفحه مراجعه کنید.

bigtheme